Középiskolás honismereti vetélkedők 2019/2020


Itt éltek előttünk
középiskolás honismereti vetékedő

2019/2020

Az 1. forduló
feladatlapja
A 2. forduló feladatlapja A 3. forduló
feladatlapja
A 4. forduló
feladatlapja
Az 5. forduló
feladatlapja
A 6. forduló feladatlapja A 7. forduló feladatlapja A 8. forduló feladatlapja A 9. forduló feladatlapja A 10. forduló feladatlapja
Ajánlott irodalom Ajánlott irodalom Ajánlott irodalom Ajánlott irodalom Ajánlott irodalom Ajánlott irodalom Ajánlott irodalom Ajánlott
irodalom
Ajánlott irodalom Ajánlott irodalom


 Vetélkedőnaptár 2019/2020

A döntőbe jutott csapatok:

Fejér barangolók
Horse Fan Club
Kaktuszok
Tömény történelem
Töritúra

Végeredmény:
I. helyezett
Töritúra
(Chernel István Általános Iskola és Gimnázium, Agárd)

II. helyezett

Kaktuszok
(Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár)

III. helyezett

Fejér Barangolók
(Szent István Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakgimnázium
és Szakközépiskola, Székesfehérvár)


Hír a Honismereti Szövetség honlapján
 
Az Itt éltek előttünk...
vetélkedőre jelentkezett csapatok
1.
(13 pont)
2.
(12 pont)
3.
(33 pont)
4.
(12 pont)
5.
(14 pont)
6.
(24 pont)
7.
(14 pont)
8.
(17 pont)
9.
(23 pont)
10.
(16 pont)
Döntő
(80 pont)
Ardere et lucere
(Ciszterci Szent István Gimnázium)
11 8 11
Bakonyi lépkedők
(Szent István Mezőgazdasági és Élelmiszeripari
Szakgimnázium és Szakközépiskola)
13 11
Betyárok
(Ciszterci Szent István Gimnázium)
9,5 4,5
Fejér Barangolók
(Szent István Mezőgazdasági és Élelmiszeripari
Szakgimnázium és Szakközépiskola)
13 11 33 12 14 24 14 14 19 16 75
Gumikacsák
(Ciszterci Szent István Gimnázium)
Horse Fan Club
(Petőfi Sándor Gimnázium, Sárbogárd)
13 11 32,5 11 13 24 14 14 19 13 78
Kaktuszok
(Ciszterci Szent István Gimnázium)
12,5 11 33 12 12 24 13 15 21 12 80
Kiscápák
(Ciszterci Szent István Gimnázium)
12,5 11 32,5 14
Tömény történelem
(Ciszterci Szent István Gimnázium)
10 8,5 33 11 13 23 11 12 15 14 77
Töritúra
(Chernel István Általános Iskola és Gimnázium, Agárd)
13 11,5 33 12 14 24 14 17 23 16 80
Triumvirátus
(Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium)
10,5 9,5
Van célunk
(Ciszterci Szent István Gimnázium)
9 10 12



A Prezentációs vetélkedő döntőjébe bejutott csapatok:

1/13 évfolyam legbátrabbjai
Alexebbek
Bajnokok
Csak mi
Triumvirátus
Városvédők

Az eredmények:
 
I. helyezett
1/13 évfolyam legbátrabbjai
(Szent István Mezőgazdasági és Élelmiszeripari

Szakgimnázium és Szakközépiskola)

II. helyezett
Alexebbek
(Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium)


III. helyezett
 Városvédők
(Ciszterci Szent István Gimnázium)

A prezentációs vetélkedőre jelentkezett csapatok
Jelige (iskola):
1/13 évfolyam legbátrabbjai
(Szent István Mezőgazdasági és Élelmiszeripari
Szakgimnázium és Szakközépiskola)
Alexebbek
(Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium)
Bajnokok
(Ciszterci Szent István Gimnázium)
Betyárok
(Ciszterci Szent István Gimnázium)
Csak mi
(Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium)
Csipet-csapat
(Ciszterci Szent István Gimnázium)
Emrivett
(Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium)
Fejér Barangolók
(Szent István Mezőgazdasági és Élelmiszeripari
Szakgimnázium és Szakközépiskola)
Felfedezők
(Szent István Mezőgazdasági és Élelmiszeripari
Szakgimnázium és Szakközépiskola)
Gumicukor
(Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium)
Jó lesz az úgy
(Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium)
Kiscápák
(Ciszterci Szent István Gimnázium)
Márciusi ifjak
(Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium)
Nevesincs
(Szent István Mezőgazdasági és Élelmiszeripari
Szakgimnázium és Szakközépiskola)
No more 3.0
(Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium)
Sziporkák
(Szent István Mezőgazdasági és Élelmiszeripari
Szakgimnázium és Szakközépiskola)
Találj ki valamit
(Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium)
Tóparti 7.C/1
(Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium)
Tóparti 9.
(Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium)
Triumvirátus
(Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium)
Úrhidai rohamkukacok
(Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium)
Városvédők
(Ciszterci Szent István Gimnázium)




Itt éltek előttünk vetélkedő

Prezentációs verseny






A 2018/2019-es tanév prezentációs versenyének I. helyezettje





A 2017/2018-as tanév prezentációs versenyének I. helyezettje