Középiskolás honismereti vetélkedők 2019/2020

Kedves Diákok és Pedagógusok!

A járványügyi helyzetre tekintettel Prezentációs vetélkedőnk döntőjét elhalasztjuk.

Az időpontról csak a későbbiekben tudunk tájékoztatást nyújtani.

Az Itt éltek előttünk vetélkedő döntőjére a tevek szerint online feladatlapot készítünk.

Köszönjük a megértést!

Itt éltek előttünk
középiskolás honismereti vetékedő

2019/2020

Az 1. forduló
feladatlapja
A 2. forduló feladatlapja A 3. forduló
feladatlapja
A 4. forduló
feladatlapja
Az 5. forduló
feladatlapja
A 6. forduló feladatlapja A 7. forduló feladatlapja A 8. forduló feladatlapja A 9. forduló feladatlapja A 10. forduló feladatlapja
Ajánlott irodalom Ajánlott irodalom Ajánlott irodalom Ajánlott irodalom Ajánlott irodalom Ajánlott irodalom Ajánlott irodalom Ajánlott
irodalom
Ajánlott irodalom Ajánlott irodalom


 Vetélkedőnaptár 2019/2020

A döntőbe jutott csapatok:

Fejér barangolók
Horse Fan Club
Kaktuszok
Tömény történelem
Töritúra

Az Itt éltek előttünk...
vetélkedőre jelentkezett csapatok
1.
(13 pont)
2.
(12 pont)
3.
(33 pont)
4.
(12 pont)
5.
(14 pont)
6.
(24 pont)
7.
(14 pont)
8.
(17 pont)
9.
(23 pont)
10.
(16 pont)
Ardere et lucere
(Ciszterci Szent István Gimnázium)
11 8 11
Bakonyi lépkedők
(Szent István Mezőgazdasági és Élelmiszeripari
Szakgimnázium és Szakközépiskola)
13 11
Betyárok
(Ciszterci Szent István Gimnázium)
9,5 4,5
Fejér Barangolók
(Szent István Mezőgazdasági és Élelmiszeripari
Szakgimnázium és Szakközépiskola)
13 11 33 12 14 24 14 14 19 16
Gumikacsák
(Ciszterci Szent István Gimnázium)
Horse Fan Club
(Petőfi Sándor Gimnázium, Sárbogárd)
13 11 32,5 11 13 24 14 14 19 13
Kaktuszok
(Ciszterci Szent István Gimnázium)
12,5 11 33 12 12 24 13 15 21 12
Kiscápák
(Ciszterci Szent István Gimnázium)
12,5 11 32,5 14
Tömény történelem
(Ciszterci Szent István Gimnázium)
10 8,5 33 11 13 23 11 12 15 14
Töritúra
(Chernel István Általános Iskola és Gimnázium, Agárd)
13 11,5 33 12 14 24 14 17 23 16
Triumvirátus
(Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium)
10,5 9,5
Van célunk
(Ciszterci Szent István Gimnázium)
9 10 12



A Prezentációs vetélkedő döntőjébe bejutott csapatok:

1/13 évfolyam legbátrabbjai
Alexebbek
Bajnokok
Csak mi
Triumvirátus
Városvédők

A döntő megrendezését egy későbbi,
feltehetően májusi időpontra halasztjuk.

Köszönjük megértéseteket!

A prezentációs vetélkedőre jelentkezett csapatok
Jelige (iskola):
1/13 évfolyam legbátrabbjai
(Szent István Mezőgazdasági és Élelmiszeripari
Szakgimnázium és Szakközépiskola)
Alexebbek
(Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium)
Bajnokok
(Ciszterci Szent István Gimnázium)
Betyárok
(Ciszterci Szent István Gimnázium)
Csak mi
(Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium)
Csipet-csapat
(Ciszterci Szent István Gimnázium)
Emrivett
(Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium)
Fejér Barangolók
(Szent István Mezőgazdasági és Élelmiszeripari
Szakgimnázium és Szakközépiskola)
Felfedezők
(Szent István Mezőgazdasági és Élelmiszeripari
Szakgimnázium és Szakközépiskola)
Gumicukor
(Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium)
Jó lesz az úgy
(Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium)
Kiscápák
(Ciszterci Szent István Gimnázium)
Márciusi ifjak
(Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium)
Nevesincs
(Szent István Mezőgazdasági és Élelmiszeripari
Szakgimnázium és Szakközépiskola)
No more 3.0
(Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium)
Sziporkák
(Szent István Mezőgazdasági és Élelmiszeripari
Szakgimnázium és Szakközépiskola)
Találj ki valamit
(Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium)
Tóparti 7.C/1
(Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium)
Tóparti 9.
(Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium)
Triumvirátus
(Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium)
Úrhidai rohamkukacok
(Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium)
Városvédők
(Ciszterci Szent István Gimnázium)




Itt éltek előttünk vetélkedő

Prezentációs verseny




A prezentációs vetélkedőre jelentkezett csapatok

A 2018/2019-es tanév prezentációs versenyének I. helyezettje





A 2017/2018-as tanév prezentációs versenyének I. helyezettje